Sempozyum Davet

Sempozyum Davet

Değerli Meslektaşlarımız,

Çocuk Romatoloji Alanına multidisipliner bir bakış açısı ile ilkini geçen yıl düzenlediğimiz, “ Çocukluktan Erişkine Romatolojiye Panoramik Bakış Sempozyumumun” ikincisi düzenlemekte olduğumuzu duyurmaktan mutluluk duyarız. Çocukluktan erişkine ortak takip edilen hastalara dinamik bir bakış açısı ile yaklaşmak ve aynı dili konuşmak üzere çıktığımız bu yola, bu yılda ortak konularımızı diğer bilim alanlarındaki konusunda yetkin hocalarımızla gündeme getirmeyi planlıyoruz. 

İlgili branşlarda giderek önemi artan Kas İskelet Sistemi Ultrasonografisi’nin ilkine gösterilen ilgi ve katılımınız için teşekkürlerimizi iletirken tecrübeli eğitmenlerimizle gerçekleştireceğimiz “2. Pediatrik Kas İskelet Sistemi Ultrason (USPER) Kursu” na sizleri davet etmekten mutluluk duymaktayız.  

Bu yıl sempozyumda alanımızla ilgili hastalıkların patogenezini derinlemesine irdeleyeceğimiz “İnflamasyon kursu” olacaktır.

Betül-Sözeri

Bu bilimsel şölene düzenleme kurulu adına sizleri davet etmek ve Sapanca’nın eşsiz doğasında sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı belirtmek isterim. Saygılarımla.

Prof. Dr. Betül SÖZERİ
Prof. Dr. Betül SÖZERİ
  • Sempozyum Başkanı

Benzer Duyurular

Detaylı bilimsel program yayınlandı. Detaylar için tıklayınız.

Detaylı bilimsel program yayınlandı. Detaylar için tıklayınız.

4 MAYIS 2023, PERŞEMBE 10:30 – 18:00 ULTRASONOGRAFİ KURSU- 2. USPERKurs Koordinatörü: Dr. Betül SözeriEğiticiler: Dr. Erbil Ünsal, Dr. Betül Sözeri,…
İnflamasyon Kursu: Genlerden Tedavi Yönetimine

İnflamasyon Kursu: Genlerden Tedavi Yönetimine

5 MAYIS 2023, CUMA 08:30 – 12:30 İNFLAMASYON KURSUKurs Koordinatörü: Dr. Betül Sözeri 08:00 – 10:00 Oturum Başkanları: Dr. Betül Sözeri,…